Osobní asistent/ka - pracovníci v sociálních službách / Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

FirmaCentrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s.
ÚvazekHPP, Zkrácený úvazek, DPČ, DPP
Mzda29 000 Kč až 34 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

z:12.2.2024

Pozice: terénní sociální práce - osobní asistent/-ka

Předpokládaná hrubá mzda úvazek 1,0: 29 000 - 34 000 Kč při celém úvazku dle dosažené praxe a prokázaných dovedností, dále možnost přiznání osobního příplatku

Obor: sociální, zdravotní, nebo akreditovaný kurz MPSV

Nástup: od března, dubna 2024, nebo dle dohody

Požadavky:

odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (akreditovaný kurz MPSV - Osobní asistent nebo obdobný), trestní bezúhonnost

vzdělání: základní, vyučen, středoškolské, nejlépe sociálního nebo zdravotního směru,
orientace v problematice osob se zdravotním postižením výhodou, předchozí praxe v oboru vítaná, komunikační, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, tolerance, dobrý zdravotní stav,
výhodou řidičský průkaz sk. B

Hlavní pracovní náplň:
Pomoc osobám zdravotně postiženým a seniorům se zvládáním každodenních důležitých úkonů:
pomoc nebo podpora při přípravě i podávání stravy,
pomoc nebo podpora při oblékání a svlékání včetně,
pomoc nebo podpora při samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru,
pomoc nebo podpora při přenosu na lůžko, na vozík,
pomoc nebo podpora při úkonech osobní hygieny,
pomoc nebo podpora s úklidem a údržbou domácnosti, nákupy,
doprovázení uživatele do školského zařízení, zaměstnání, k lékaři,
pomoc při vyřizování běžných záležitostí,
a další činnosti dle vyhlášky MPSV č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách.

Nabízíme:

zaškolení, možnost osobního růstu a rozvoje, zajímavou, zodpovědnou a smysluplnou práci, získání odborné praxe, pozice vhodná i pro matky s dětmi - možnost zkráceného úvazku, pracovní doba: Po - Pá, jeden víkend v měsíci, možnost dohody

možnost přiznání osobního příplatku, odměny, zaměstnanecký telefonní tarif, stravenky, po zkušební době dovolená navíc (5dnů) po prvním roce

Kontakt: Ing. Libor Schenk, e-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nový Jičín, Česko
mzda, plat (hrubý):29 000 Kč až 34 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP, Zkrácený úvazek, DPČ, DPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s., IČ: 26593548
datum zveřejnění nabídky práce:12. 02. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním